Samenwerking UMCG & SBBKG

Al geruime tijd werkt onze stichting samen met de afdeling Kunstzaken van het UMCG. In het kader daarvan zijn verscheidene tentoonstellingen georganiseerd. In het nieuwe ERIBA instituut, een internationaal bekend wetenschappelijk centrum, waarin onderzoek naar de veroudering van de mens wordt verricht, hangen diverse werken uit het bezit van onze stichting.

In werkkamers en ontvangstruimten van dit gebouw hangt een twintigtal werken met namen van bekende Groninger kunstenaars, die de gebruikers van het gebouw zelf hebben uitgezocht. Het betreft werken van o.a. Jan Bosboom, Reinder Homan, Marten Klompien, Abe Kuipers, Coen Schilt,  Jan van der Zee. We hebben de werken beschikbaar gesteld tot april 2015. Bezichtiging is alleen mogelijk na afspraak met afdeling Kunstzaken, via kunst@umcg.nl